Справжність та деталі
У Києві є такий невеликий і скромний, проте дуже затишний і камерний Сирецький дендропарк. І я там побачив деталь, яка мене зачепила — на деяких рослинах були чорні таблички з назвами, які були намальовані від руки. Решта табличок були вже просто друкованими та на стійках.
Літери на цих чорних табличках були дуже гарні та приємні, написані явно з почуттями. В цих, на відміну від друкованих, хоч і написані лише назви, але відчувається справжність. А розміщення не на стійках, самих деревах робить їх нюансними не нав’язливими деталями.
Я спитав у робітниць, звідки таблички, і мені сказали, що колись давно в них працювала художниця, вона і малювала. Але потім майже всі позамінювали друкованими.
Я б для таких живих місць робив тільки б написані від руки, хоч це і багато роботи.
