Що послухати №2: The Unsleeping — Жити
Пісня, яку я побачив просто у фейсбуці у знайомого, та яка в кінці року була у мене багато разів на повторі. Дуже гарний звук, класний такий характерний голос і головне, що мене зачепило — сенс. Дехто знаходить його таким, що надихає, бо життя це про рух вперед, що б не було. Дехто — що пригнічує, бо життя складне.
Також у них сподобались саме треки українською «Птаха Фред» та «Припустим». Але і перший альбом англійською теж приємний.
