Хвиля нових адресних покажчиків
Там у Києві Цифровому знову опитування по перейменуванню ряду вулиць. Коментувати його не бачу сенсу, все так само погано з донесенням інформації, як і в перші рази. Зараз про інше. Разом із масовим перейменуванням вулиць також постає питання і безпосередньо вигляду покажчиків, бо якщо вже все міняти, то на щось добре. Саме так і у 2015 році почався проєкт у Києві, потім у Дніпрі. Масовим тоді це явище не стало, на жаль.
