Повідомлення про ремонт колій
Хочу поділитись гарним прикладом небайдужості. В каналі Urban Rail побачив картинку яка нагадувала суміш плаката метро та стилю УЗ, в якому доволі зрозуміло було написано, коли буде відбуватись ремонт колій і як зміниться розклад. Я спитав і в метро, і в УЗ, чи вони робили, але всі здивовано сказали ні.

І от в коментарях нещодавно написав автор, який самотужки просто взяв і переверстав оголошення, як пише «на телефоні». Вийшло чітко, зрозуміло і людяно, у порівнянні з оригіналом.
