Відремонтований вхід у метро Позняки
Навіяно вчорашнім постом про відкриття відремонтованого виходу на Позняках коштом приватного інвестора.
Як написали у комментарях про цей дивовижний кейс столиці з 70 міліардним річним бюджетом:
Знадобився цілий Dragon Capital щоб прибрати два кіоска і обшити вагонкою стіну біля входу в перехід. Неймовірно)

А якщо бути душнілою, то варто зазначити, що окрім мафів там взагалі-то був інформаційний знак, який казав що це не просто метро і просто Позняки, а що це зелена гілка М3 та був вказаний номер виходу, який важливий для орієнтування, а також повністю відсутня транслітерація, яка має допомагати іноземцям.

