Таймлапс екрану в Mac OS X
Для одного робочого проєкту з картами захотів записати відео процесу роботи. Але процес малювання карти монотонний і не швидкий, тому звичайний запис екрану в реальному часі не підходить: записувати довго, потім відео треба прискорювати, комп’ютер починає грітися тощо. Згадав, що бачив ролики з прискореним процесом малювання та також захотів зробити схожий таймлапс з екрану (чи як це ще можна назвати).
Почав, звісно ж, із пошуку готового рішення. Перерив увесь безкоштовний софт в App Store, але нічого толкового не знайшов, а купувати купу зайвих функцій заради однієї потрібної не захотів. В App Store натрапив на програму Interval, яка просто збирає відеоролик із пачки зображень. І в мене одразу виникла ідея: робити скріншоти екрану через певні інтервали часу, а потім зібрати з цього ролик. Озброївшись маковським Automator та ознайомившись трохи з AppleScript, написав простий скрипт, який робить знімок екрану через задану кількість секунд і складає всі файли у визначену папку. Потім із цих зображень за допомогою “Інтервалу” збираємо відео.
